Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mé skladby

 

      Na této stránce Vám nabízím ke stažení několik mých skladeb. Byl bych rád kdyby jste mě napsali svoje ohlasy, ať již jsou kladné či záporné. Napsat mě můžete ZDE, nebo můžete psát do komentářů na konci této stránky. Zajímá mě totiž jak se vám moje skladby líbí. Pokud by jste měli zájem abych Vám napsal nějaký písňový text můžete mě kontaktovat na výše uvedeném odkazu "ZDE".

      Bohužel celý balík nelze nahrát na tento server, protože upload je omezen na 50 MB a balík má přes 282 MB. Budete si tedy muset mé skladby stáhnou z Uloz.to nebo ze Sdilej.cz. Na obou serverech je to zdarma, bez registrace. Download je ovšem omezen na rychlost okolo 300 KB/s a může jěště kolísat směrem nahoru i dolů, podle toho kolik lidí naráz stahuje. Můžete se ovšem zaregistrovat a zakoupit kredit pro rychlejší a pohodlnější stahování. Ceny za kredity nejsou nějak velké. Je možno platit přes SMS nebo kartou a v případě Sdilej.cz i převodem z účtu. Stahujte na níže uvedených odkazech.

      Aby jste měli představu jaké mé skladby jsou, uveřejňuji zde tři ukázkové skladby ve formátu mp3, které si můžete poslechnout nebo stáhnout, kliknutím pravým tlačítkem myši na odkaz a z nabídky vybrat ULOŽIT JAKO. Pro přehrání stačí na odkaz kliknout a skladba by se měla začít přehrávat (záleží na nastavení počítače). Odkazy pro stažení mých skladeb jsou uvedeny na konci tohoto textu, stejně jako ukázkové skladby.

      Celý balík mých skladeb a písňových textů je zabalen v archivu rar. Budete potřebovat program Winrar pro uvedení souborů do původního stavu. Program si můžete stáhnout zde:

 

http://www.rarlab.com/

 

    Mé písňové texty jsou ve formátu doc a pro jejich prohlížení je nutný MS Word z kancelářského balíku MS Office od fy Microsoft. Pokud jej nemáte můžete si zdarma stáhnout kvalitní kancelářský balík OpenOffice.org na této adrese:

 

http://www.openoffice.org/download/other.html

 

      Přiložen je i šikovný přehrávač Spider player. Skladby jsou totiž ve formátu flac. Na některých počítačích může být problém tyto soubory přehrát. Tento přehrávač je bez problému přehraje. Přiložený přehrávač je ovšem pouze ve verzi pro Windows 32-bit. Pro Windows 64-bit si jej můžete stáhnout zde:

 

 http://spider-player.com/

 

           Spider player již není ke stažení na výše uvedené stránce proto jeho programový soubor přikládám ke stažení zde: spider_player_2.5.3_setup.exe

 

       Součástí balíku jsou i partitury mých skladeb ve formátu mscz, pro notační program MuseScore, který je rovněž přiložen, ale opět jenom v 32-bitové verzi pro Windows. Pro Windows 64-bit, Linux a Mac OS X si jej můžete stáhnout zde:

 

 http://musescore.org/

 

      Návodná videa a český manuál pro používání programu MuseScore jsou zde:

 

Videa:

 

https://jiripospisil.estranky.cz/clanky/navodna-videa-pro-musescore.html

 

Český manuál:

 

 http://musescore.org/cs/p%C5%99%C3%ADru%C4%8Dka

 

      Doporučuji si přečíst soubor manuál pro použití.doc, který bude po rozbalení ve stejnojmenné složce. Nyní již odkazy pro stažení balíku s mými skladbami:

 

Uloz.to:http://www.uloz.to/xaJMEfk/skladby-jiriho-pospisila-rar

Sdilej.cz: http://sdilej.cz/11875456/skladby-jir-i-ho-pospi-s-ila.rar

 

Ukázkové skladby, které jsou součástí balíku:

 

Zde si můžete poslechnout nové skladby, které jsem složil na hodiny kompozice na ZUŠ Došlíkova 48 v Brně - Juliánově:

 

Dávám zde nějaké mé úpravy skladeb, které jsem upravoval v programu GarageBand, který je součástí instalace MAC OS X:

 

Přikládám zde jednu skladbičku, kterou jsem obdržel jako zakázku od jedné sestry z neokatechumenátního společenství, kam docházím:

 

 

  Další nové skladby:

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

komentář

(Daniela Drábková, 14. 8. 2018 12:30)

Jó je to bezva když máš talenty skládat hudbu a ňekteré skladby se mne líbili víc a jiné míň a žádná nebyla hnusná díky za spestření poslechu hudby jsi nadaný a spestřuješ kultúru.

Re: komentář-podekovani

(Jiri Pospisil, 15. 8. 2018 3:09)

Moc děkuji za pochvalu Danielu.

Podekovani

(Jiri Pospisil, 15. 8. 2018 2:47)

Danielo díky za pochvalu.

 

 

PortrétFacebook

Kontakt

Jiří Pospíšil

733400648

pospisiljiri@seznam.cz


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 136540
Měsíc: 9214
Den: 48